Hakkımızda

MAKELSAN ZİNCİR ve MAKİNA  SAN. TİC. LTD. ŞTİ. özel zincir üretimi, dişli, çeşitli makine elemanları, her türlü konveyör ve konveyör parçalarının satışı ile iştigal etmektedir.

Makelsan Zincir ve Makine Sanayi 1980 yılında tarım makineleri ve transmisyon zincirleri üretimi ile faaliyete başlamıştır. Zaman içinde ürün portföyüne özel üretim konveyör zincirleri ve konveyör ekipmanlarını ekleyen Makelsan, bugün 25 yıllık tecrübesi ile her türlü özel zincir üretimi ve konveyor ekipmanlarının satışı konusunda Türkiye 'nin önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.

Ürün yelpazesini sürekli genişleten Makelsan, zincir sektöründeki uluslararası norm ve standartları takip ederek farklı endüstri kollarının ihtiyaçlarına esnek çözümler sunmaktadır.

2006 yılında yapılan son yatırımlar ile üretim alanını ve kapasitesini arttıran firmamız müşterilerimize daha hızlı hizmet vermek ve daha kaliteli ürünler sunmak için sürekli iyileştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Üretim , ithalat ve satış sonrası destek faaliyetlerini İzmir'den sürdüren firmamız kaliteyi zamanında uygun fiyat ile müşterilerine ulaştırmayı ilke edinmiştir.

 

MAKELSAN ZİNCİR LTD.ŞTİ.- Remzi Oğuz YARIMOĞLU

Adres
:
1.SANAYİ SİTESİ 2842 SOKAK NO: 4 KONAK - İZMİR
Telefon
:
0232-4370567
Fax
:
0232-4370093
E-mail
: